Jak to funguje?

Postup při realizaci internetových stránek

 • Pokud se rozhodnete využít Našich služeb, rádi bychom Vás seznámili se vším co internetové stránky obnášejí při realizaci. Tento postup je ideální pro obě strany a povede k bezproblémové spolupráci.

Zadání projektu

 • Po Vašem zkontaktování (telefon, e-mail) bude specifikována Vámi zvolená varianta (balíček), popřípadě rozšiřující služby. Od data kdy bude tato specifikace nastavena se odvíjí fakturační období.
 • Pokud nebudete mít vlastní doménu a webhosting (“www.vasefirma.cz“), nalezneme s Vámi ideální název (nesmí však již být zabrán nikým jiným). Pokud vlastníte doménu, popřípadě webhosting, můžeme vše řešit přes Vašeho poskytovatele. Doporučujeme však Našeho partnera pro tyto služby, který je Námi prověřený a poskytuje precizní služby za velmi přijatelné ceny (cena za tyto služby je již zahrnuta v základním balíčku). Je tedy možnost již existující doménu a webhosting přetransformovat pod našeho poskytovatele (vše zařídíme za Vás).

Příprava stránek

 • V této fázi Vám navrhneme grafickou podobu Vašich nových stránek. Pro tyto účely je dobré aby jste měli alespoň základní představu jak mají Vaše nové stránky vypadat. Nejlépe nám dodat logo firmy a obrázky které chcete použít na hlavičce stránek (to je oblast na našich stránkách nad menu). Tato hlavička se již nemění, proto je nutné ji specifikovat již na začátku. Samozřejmě můžete mít stránky i bez hlavičky, záleží jen na Vás. Dále je dobré znát grafický koncept (barvy, které chcete použít na stránkách). Barevné schéma je většinou dvoubarevné.  Tyto podklady Nám zašlete na e-mail a my pro Vás do tří pracovních dnů připravíme dva různé návrhy, mezi kterými si můžete vybrat, popřípadě je specifikovat dle své představy. Tyto návrhy budou zveřejněné zde na internetových stránkách a přístup na ně budete mít pouze Vy.
 • Jakmile budou předešlé kroky splněny k Vaší spokojenosti, naimplementujeme stránky na webhosting. Celou tuto fázi od zadání projektu je možné stihnout do 5 pracovních dní.
 • Celé stránky podléhají SEO optimalizaci zdrojového kódu, garantujeme i při rychlém vytvoření stránek perfektní validitu kódu, který je nutný pro zviditelnění Vašich stránek na předních místech ve vyhledávačích. Což zahrnuje i specifikování názvu stránek, jejich popisu, klíčových slov a mnoha dalších atributů.

Vlastní „plnění“ stránek

 • Nyní jsou již stránky v ostrém provozu (popřípadě je možné je zneviditelnit a zobrazovat pouze pro Vás, dokud nebude obsah naplněn, nebo pokud si zvolíte variantu s redakčním systémem a budete se o obsah starat sami). Vyjdeme Vám ve všem vstříc.
 • Specifikování obsahu (vytváření menu, podmenu a náplň stránek) bude řešena e-mailovou korespondencí. Zašlete Nám e-mail s textovým dokumentem (Microsoft Word) kde bude Vaše přesná představa o textu na stránkách včetně obrázků. Vlastní obrázky je nutné zaslat v původní velikosti také v příloze e-mailu. Po zaslání e-mailu s požadovaným obsahem budou stránky aktualizovány do tří pracovních dnů.
 • Samozřejmě nelze vždy v textovém dokumentu popsat jak chcete aby stránka vypadala. Například budete chtít na stránce mít kontaktní formulář, galerii obrázků atd… V tomto případě stačí zaslat e-mail s co nejpřesnějšími požadavky na vzhled.
 • Při vytváření galerií a dalších věcí náročných na velikost úložného prostoru, bude přenos řešen jinou formou (ftp účet, optické médium atd…). Se vším Vám vždy ochotně poradíme a nasměrujeme.
 • Pokud budete v budoucnu chtít aktualizovat nějakou stránku (např. změna kontaktních údajů) stačí zaslat e-mail s hlavičkou „Žádám o změnu kontaktních údajů“ a v těle zprávy vlastní změněné údaje.

Vše je o komunikaci a my se na ni těšíme. Chceme aby jste byli maximálně spokojeni a internetové stránky Vám přinášeli radost, větší zisk a aby byla Vaše firma na výsluní zájmu.